Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


25.7.2020 - Nové výrobky

Dnes, 25.7.20 - jsem Vám doplnila všechny barvy shamballových náramků!!! Opět můžete vesele nakupovat.

Dnes, 13.7.20 - jsem doplnila nové barvy náhrdelníků se skleněným přívěskem uvnitř s květem. Opět máte na výběr různé barvy na různých šňůrkách. Vše najdete v kategorii ,, šperky - z korálků - jednotlivě".

Dnes, 30.6.20 - jsem přidala nové náramky Shamballa s perleťovými korálky a Shamballa se skleněnými korálky uprostřed s květem. Všechny krásné barvy těchto náramků najdete v kategorii  ,,šperky - z korálků- - jednotlivě"

Dnes, 29.6.20 - jsem přidala nové barvy vějířů. Máte velký výběr mezi jednobarevnými nebo s potiskem květin. Dále jsem přidala nové zboží - peněženky. Krásné motivy, máte opravdu z čeho vybírat. Vše najdete v kategorii ,, do kabelky".  A protože jste měli zájem o náramky z minerálů dámské, tak už je máte na výběr v různých krásných barvách. Náramky najdete v kategorii šperky  - jednotlivě - drahé kameny...

 

Dnes, 1.5.20 - jsem přidala nové náramky - Shambala s korálky nebo Shambala s mušlemi. Vše najdete v krásných barvách, v kategorii ,, šperky jednotlivě". 

 

Konečně můžeme na trhy. Takže jsem doplnila datumy prvních letošních trhů. Už se moc těším na shledání s Vámi.

Bohužel, z důvodu koronaviru, jsou trhy zrušeny - to ale neznamená, že nebudu nic tvořit. Naopak. Mám spoustu nových věcí, které Vám v dohledné době nafotím do e-shopu a vy budete moci nakupovat nebo se inspirovat. Právě teď, v tomto nelehkém období, bychom si kolem sebe měli udělat krásné prostředí, měli bychom si udělat alespoň malinkou radost z něčeho hezkého. Trochu pozitivního teď opravdu potřebujeme!!!!! Můžete se ode mě nechat inspirovat a tvořit si sami nebo nakupovat - to je taky super!!!!!

Dnes, 2.3.20 - jsem doplnila datumy prvních letošních trhů. Těším se na shledání s Vámi.  A připravuji fotky nových druhů náramků - máte se na co těšit....

Dnes, 28.12.19 - jsem doplnila všechny barvy vyprodaných čelenek a přidala jsem čelenky nové. Dále máte na výběr z nových náramků z nerezové oceli a také nově: zrcátka do kabelky s motivem soviček!!!! Jo a spoustu nových a nových gumiček do vlasů.

Také máte k dispozici novou podkategorii: ,, Drobnosti do kabelky", najdete ji v kategorii ,,šperky" a už v ní máte na výběr krásná zrcátka!!!!

A nesmíme zapomenout ani na tromlované náramkydřevěné sady náramek + náhrdelník na gumičce. Nově jsem přidala nové barvy náramků s velkoprůvlekovými korálky, nové tvary So.nia nalepovacích šperků a nové PÁNSKÉ náramky z minerálních korálků - vše najdete v kategoriích ,, Šperky".

 

Přeji Vám spokojené nákupy !!!!!!!

Renata