Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


3.11.2019 - Nové výrobky

Dnes, 3.11.19 - jsem doplnila vyprodané tromlované náramkydřevěné sady náramek + náhrdelník na gumičce. Nově jsem přidala nové barvy náramků s velkoprůvlekovými korálky, nové tvary So.nia nalepovacích šperků a nové PÁNSKÉ náramky z minerálních korálků - vše najdete v kategoriích ,, Šperky".

Dnes, 28.9.19 - jsem doplnila vyprodané a nové naušnice z korálků a náramky z korálků.

Dnes, 27.9.19 - jsem doplnila vyprodané barvy tromlovaných náramků a náhrdelníků!!! Dále jsem doplnila pár náramků z korálků a také Vaše velmi oblíbené náhrdelníky se srdcem s květem. Už je máte zase ve všech možných barvách!!!!!

Dnes, 25.9.19 - jsem přidala nové barvy sáčků z organzy. Vše najdete v kategorii ,, krabičky a sáčky"

Dnes, 11.9.19 - jsem přidala nové skleněné náhrdelníky ve tvaru srdce uvnitř s květinou. Máte na výběr mnohem více barev. Vše najdete v kategorii ,, šperky z korálků jednotlivě"

A také jsem přidala do kategorie ,, krabičky a sáčky" nové dárkové krabičky.

Dnes, 2.9.19 - jsem přidala nové šperky a to: So.nia nalepovací šperky na tělo a vlasy zdobené  kameny Swarovski Crystals. Vše najdete v kategorii ,, šperky jednotlivě - Swarovski"

Dnes, 31.8.19 - jsem přidala nové krásné náhrdelníky ze skleněných korálků uvnitř s krásnou květinou. Koukněte na to a posuďte sami, jaká je to krása!!!!! Šperky najdete v kategorii ,, šperky z korálků - jednotlivě". A máte nové obrázky v kategorii ,, zvířata - divočina"

 

Přeji Vám spokojené nákupy !!!!!!!

Renata