Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


28.9.2019 - Nové výrobky

Dnes, 28.9.19 - jsem doplnila vyprodané a nové naušnice z korálků a náramky z korálků.

Dnes, 27.9.19 - jsem doplnila vyprodané barvy tromlovaných náramků a náhrdelníků!!! Dále jsem doplnila pár náramků z korálků a také Vaše velmi oblíbené náhrdelníky se srdcem s květem. Už je máte zase ve všech možných barvách!!!!!

Dnes, 25.9.19 - jsem přidala nové barvy sáčků z organzy. Vše najdete v kategorii ,, krabičky a sáčky"

Dnes, 11.9.19 - jsem přidala nové skleněné náhrdelníky ve tvaru srdce uvnitř s květinou. Máte na výběr mnohem více barev. Vše najdete v kategorii ,, šperky z korálků jednotlivě"

A také jsem přidala do kategorie ,, krabičky a sáčky" nové dárkové krabičky.

Dnes, 2.9.19 - jsem přidala nové šperky a to: So.nia nalepovací šperky na tělo a vlasy zdobené  kameny Swarovski Crystals. Vše najdete v kategorii ,, šperky jednotlivě - Swarovski"

Dnes, 31.8.19 - jsem přidala nové krásné náhrdelníky ze skleněných korálků uvnitř s krásnou květinou. Koukněte na to a posuďte sami, jaká je to krása!!!!! Šperky najdete v kategorii ,, šperky z korálků - jednotlivě". A máte nové obrázky v kategorii ,, zvířata - divočina"

 

Dnes, 20.7.19 - jsem přidala nové krabičky do kategorie ,, Dekorace dřevěné". Dále jsem doplnila tromlované náhrdelníky a náramky. Máte na výběr všechny barvy. A taktéž jsem přidala nové náramky z velkoprůvlekových korálků. A protože jsem dnes byla pracovitá, máte ještě doplněny dřevěné soupravy na gumičce - náhrdelníky a náramky.

 

Dnes, 13.7.19 - jsem přidala nové čelenky a gumičky do vlasů. Vše najdete v kategorii ,, Šperky - čelenky, sponky, gumičky".

A jezděte za mnou na trhy, protože mám s sebou obvykle i věci, které nestihnu nafotit do e-shopu a rovnou je prodám, takže nevidíte nejnovější výrobky, které s sebou vozím. Například mám spoustu dětských prstýnků, které vyrábím z korálků, ale nemám je na e-shopu, protože bych je nestíhala dávat a vyndavat z e-shopu. Takže víte, kde mě najdete!!!!!Smile Těším se na Vás!!!

 

Dnes, 16.6.19 - jsem doplnila pár nových náramků z korálků.

 

Dnes, 3.6.19 - jsem přidala pár nových obrázků do kategorie Egypt, moře a dětské. Dále jsem přidala nové druhy vějířů, což bude opět zapotřebí, protože bude zase horké léto!!!!!

 

Dnes, 17.5.19 - jsem vypsala nejčastější techniky našich kurzíků a tvořivých víkendů.

Dnes, 24.3.19 - jsem Vám přidala do kategorie ,, Velikonoce" spoustu velikonočních  a jarních dekorací. Vybírejte, inspirujte se, nakupujte. Všechny tyto dekorace povezu na velikonoční trhy, tak se můžete přijet podívat.

A už jsem doplnila první trhy!!!!!!   Takže víte, kde mě najdete!!!!!Smile

 

Dnes, 3.2.2019 jsem přidala novou kategorii: ,, čelenky, sponky, gumičky..." a už zde najdete pár výrobků. Přeji veselé nákupy.

 

Dnes, 30.12.2018 jsem doplnila do kategorie,, šperky - jednotlivě" - náhrdelníky s velkoprůvlekovými korálky a náhrdelníky s velkými kulatými nebo oválnými přívěsky ( donuty ).  Přeji veselé nákupy!!!!!

 

Dnes, 28.12.2018 - už máte k dispozici otevírací dobu v sídle firmy pro rok 2019 . Najdete ji v kategorii ,, poutě, trhy, jarmarky".

E-shop funguje nepřetržitě, jako vždy!!!

Vybírejte a nakupujte. Přeji Vám krásné chvíle strávené v mém obchůdku.

 

Dárková pohotovost - tuto novinku najdete v kategorii ,, další služby"

 

 

Přeji Vám spokojené nákupy !!!!!!!

Renata