Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Kurzy

Na kurzy se můžete přihlásit telefonicky na č. 723276865 nebo mailem na adrese: branar@seznam.cz. Kapacita je omezená, kurz můžu udělat maximálně pro 4 - 6 osob. Proto doporučuji včasné přihlášení. Při písemné formě přihlášení na kurz, prosím, uvádějte své telefonní číslo, abych Vás mohla informovat o případných změnách ( z důvodu nemoci atd... ).

Kurzy se platí hotově na místě.

 

Vážení zákazníci,

zatím kurzíky dělat nebudu, protože v uzavřených prostorách, ještě stále musíme mít roušky a to by se nám u některých tvořivých věcí moc nehodilo. Ještě chvilku budeme muset vydržet bez společných tvořivých víkendů.  Děkuji za pochopení.

Právě teď, v tomto nelehkém období, bychom si kolem sebe měli udělat krásné prostředí, měli bychom si udělat alespoň malinkou radost z něčeho hezkého. Trochu pozitivního teď opravdu potřebujeme!!!!! Můžete se ode mě nechat inspirovat a tvořit si sami nebo nakupovat již hotové dekorace - a to je taky super!!!!!

Přeji nám všem, abychom toto období přečkali ve zdraví a pohodě a těším se na brzké shledání.

Vaše Renata