Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Údržba zakoupených výrobků

Správná údržba obrázků:

Obrázek je přetřen bezbarvým lakem, proto k odstranění prachu a jiných nečistot stačí obrázky otřít suchou textilií nebo prachovkou na tyčce s jemnými štětinkami. Pro odstranění většího potřísnění nečistotou můžete použít vlhkou textilii bez saponátu.

 

Správná údržba černé tašky - sítotisk:

Tato taška je sice bavlněná, ale je také zdobená technikou sítotisk a to znamená šetrné zacházení při praní a žehlení. Aby Vám výrobek vydržel co nejdéle v zakoupené kvalitě, musíte dodržet pár pracích a žehlících pravidel. Tašku prát v ruce a z rubové strany. Pří žehlení použijte papír na pečení, přiložte na obrázek a přežehlete z vrchní strany obrázku. Žehlete cca 1 minutu.

 

Správná údržba plátěné tašky - sítotisk:

Tato taška je sice bavlněná, ale je také zdobená technikou sítotisk a to znamená šetrné zacházení při praní a žehlení. Aby Vám výrobek vydržel co nejdéle v zakoupené kvalitě, musíte dodržet pár pracích a žehlících pravidel. Tašku prát v ruce a z rubové strany. Pří žehlení použijte papír na pečení, přiložte na obrázek a přežehlete z vrchní strany obrázku. Žehlete cca 1 minutu. Můžete žehlit i z rubové strany bez použití papíru na pečení.

 

Správná údržba bavlněné tašky - razítkování:

Tato taška je sice bavlněná, ale je také zdobená technikou razítkování a to znamená šetrné zacházení při praní a žehlení. Aby Vám výrobek vydržel co nejdéle v zakoupené kvalitě, musíte dodržet pár pracích a žehlících pravidel. Tašku prát v ruce a z rubové strany. Při žehlení tašky z rubové strany nemusíte použít papír na pečení, při přežehlení a tím i zafixování obrázku z lícové strany použijte papír na pečení. Přes pečící papír žehlete cca 1 minutu.

 

Správná údržba plátěných sáčků - ubrousková technika:

Tyto sáčky jsou plátěné nebo bavlněné, ale jelikož jsou zdobeny ubrouskovou technikou, mají svojí specifickou údržbu, aby Vám v této zakoupené kvalitě vydržely co nejdéle. Proto je perte šetrně, nejlépe v ruce z rubové strany. Můžete ho vyprat i v pračce, ale na jemný nebo nějaký velice šetrný program, maximálně na 40°, opět z rubové strany. Po uschnutí přežehlit z rubové strany na stupeň bavlna.