Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Údržba zakoupených výrobků

Správná údržba obrázků:

Obrázek je přetřen bezbarvým lakem, proto k odstranění prachu a jiných nečistot stačí obrázky otřít suchou textilií nebo prachovkou na tyčce s jemnými štětinkami. Pro odstranění většího potřísnění nečistotou můžete použít vlhkou textilii bez saponátu.

 

Správná údržba černé tašky - sítotisk:

Tato taška je sice bavlněná, ale je také zdobená technikou sítotisk a to znamená šetrné zacházení při praní a žehlení. Aby Vám výrobek vydržel co nejdéle v zakoupené kvalitě, musíte dodržet pár pracích a žehlících pravidel. Tašku prát v ruce a z rubové strany. Pří žehlení použijte papír na pečení, přiložte na obrázek a přežehlete z vrchní strany obrázku. Žehlete cca 1 minutu.

 

Správná údržba plátěné tašky - sítotisk:

Tato taška je sice bavlněná, ale je také zdobená technikou sítotisk a to znamená šetrné zacházení při praní a žehlení. Aby Vám výrobek vydržel co nejdéle v zakoupené kvalitě, musíte dodržet pár pracích a žehlících pravidel. Tašku prát v ruce a z rubové strany. Pří žehlení použijte papír na pečení, přiložte na obrázek a přežehlete z vrchní strany obrázku. Žehlete cca 1 minutu. Můžete žehlit i z rubové strany bez použití papíru na pečení.

 

Správná údržba bavlněné tašky - razítkování:

Tato taška je sice bavlněná, ale je také zdobená technikou razítkování a to znamená šetrné zacházení při praní a žehlení. Aby Vám výrobek vydržel co nejdéle v zakoupené kvalitě, musíte dodržet pár pracích a žehlících pravidel. Tašku prát v ruce a z rubové strany. Při žehlení tašky z rubové strany nemusíte použít papír na pečení, při přežehlení a tím i zafixování obrázku z lícové strany použijte papír na pečení. Přes pečící papír žehlete cca 1 minutu.

 

Správná údržba plátěných sáčků - ubrousková technika:

Tyto sáčky jsou plátěné nebo bavlněné, ale jelikož jsou zdobeny ubrouskovou technikou, mají svojí specifickou údržbu, aby Vám v této zakoupené kvalitě vydržely co nejdéle. Proto je perte šetrně, nejlépe v ruce z rubové strany. Můžete ho vyprat i v pračce, ale na jemný nebo nějaký velice šetrný program, maximálně na 40°, opět z rubové strany. Po uschnutí přežehlit z rubové strany na stupeň bavlna.