Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Další služby » Balení dárků
Balení dárků

Vážení zákazníci, po dobu koronavirové situace Vám nabízím balení dárků formou objednávky přes internet. 

Pokud si u mě zakoupíte nějaké zboží a budete ho chtít rovnou dárkově zabalit, stačí to napsat do poznámky a já Vám zboží pošlu rovnou zabalené. 

Do poznámky prosím napsat k jakému druhu výročí to bude ( narozeniny, svátek, Vánoce, Valentýn ... ) a pro koho      ( tatínek, maminka, dědeček, babička, kluk nebo holčička, můžete připsat i jméno, pokud ho budete chtít na dárek napsat...), abych věděla, jaký papír a dekorace nejlépe zvolit.

Zakoupené zboží Vám zabalím zadarmo, ale to určitě dávno víte !!!!

Dárky, zakoupené v jiných prodejnách, které jste mi nosili k zabalení osobně, musíme trochu zanedbat, alespoň po tu dobu, než se současná situace trošku uklidní, bohužel.

Spolu to určitě zvládneme !!!!! Veselé nákupy !!!!!

 

 

 

Nabízím Vám balení dárků a dárečků, pro různé slavnostní chvíle, jako jsou svátky, narozeniny, svatby a výročí, Vánoce, ale i Valentýn nebo nějaké jiné příležitosti.

Pokud budete chtít zabalit dárek zakoupený v mém e-shopu, ráda Vám ho zabalím zcela ZDARMA.!

Na zabalení Vámi donesených dárků si buď můžete počkat na místě a nebo si je můžete vyzvednout jiný den, jak se Vám to bude hodit. Pokud bude zapotřebí, mohu si dárky vyzvednout u Vás nebo je zabalené k vám dovezu a nebo je u Vás můžu rovnou zabalit. Možností je spousta, stačí si vybrat!!!!!

Cena za zabalení dárků je individuální. Podle velikosti dárku, složitosti balení a spotřebovaného materiálu.