Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Další služby » Balení dárků
Balení dárků

Pokud si u mě zakoupíte nějaké zboží a budete ho chtít rovnou dárkově zabalit, stačí to napsat do poznámky a já Vám zboží pošlu rovnou dárkově zabalené. Balení bude v tom případě zdrama.

Do poznámky prosím napsat k jakému druhu výročí to bude ( narozeniny, svátek, Vánoce, Valentýn ... ) a pro koho ( tatínek, maminka, dědeček, babička, kluk nebo holčička, můžete připsat i jméno, pokud ho budete chtít na dárek napsat...), abych věděla, jaký papír a dekorace nejlépe zvolit.

 

Také Vám nabízím balení dárků a dárečků, které jste si nakoupili jinde a potřebujete je prostě jenom zabalit Nabízím balení pro různé slavnostní chvíle, jako jsou svátky, narozeniny, svatby a výročí, Vánoce, ale i Valentýn nebo nějaké jiné příležitosti.

Na zabalení Vámi donesených dárků si buď můžete počkat na místě a nebo si je můžete vyzvednout jiný den, jak se Vám to bude hodit.   

Cena za balení dárků je Kč 50,- za dárek.

 

Před Vánoci , to ještě upřesním, bych mohla nabídnout, že dárky můžu jezdit balit k Vám domů. 

Cena za balení dárků bude Kč 50,- za dárek + Kč 300,- za benzín. Dojezd do 20 km.