Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


14.10.2018 - Nové výrobky

Dnes, 14.10.18 - jsem doplnila datumy kurzů na říjen, listopad a prosinec. Vybírejte a objednávejte se!!!

Dále jsem doplnila vyprodané a nové barvy tromlovaných náhrdelníků a náramků. Dále máte na výběr z nových barev v náramcích a náhrdelnících s velkoprůvlekovými korálky. A nově u mě najdete také 11 druhů drahých kamenů. Vše najdete v kategoriích ,, šperky".

Dnes, 7.7.18 - jsem přidala novou podkategorii ,, VĚJÍŘE", v kategorii ,, ŠPERKY" . Už tam máte i pár vějířů k zakoupení. V tomto horkém létě je vějíř nepostradatelný pomocník!!!!! A také jsem přidala nové košíky do kategorie,, Pedig".

 

Dárková pohotovost - tuto novinku najdete v kategorii ,, další služby"

 

 

 

 

 

 

 

Přeji Vám spokojené nákupy !!!!!!!

Renata

 

 

 

 

 

Nové způsoby platby a dopravy

 


Dnes 23.5.2012 bylo přidáno nové poštovné - Balík do ruky a Balík na poštu. Objednávání je stejné jako doposud. U služby Balík na poštu si sami určíte poštu, na kterou Vám bude balík zaslán. Při zatrhnutí výběru dopravného a poštovného - balík na poštu - Vám bude nabídnuta tabulka, do které zapíšete PSČ nebo název obce, na kterou chcete poslat balík. Po potvrzení vybrané pošty vyplníte pár potřebných údajů do tabulky. Zde si ještě můžete rozmyslet jestli jste zvolili správnou poštu. V případě, že chcete zvolit jinou poštu, stačí se podívat pod Vaše objednané produkty, kde je vypsán druh dopravy a poštovného a svítí tam červeně nápis Změnit.... Zde kliknete a můžete změnit vybranou poštu. Pokud chcete úplně změnit druh dopravného a poštovného, stačí kliknout na křížek v tabulce, kam jste zadávali PSČ obce a to Vás vrátí zpět na výběr dopravy a poštovného. Pokud máte vybráno, odešlete objednávku. Po odeslání objednávky Vám přijde na Vámi zadanou e-mailovou adresu potvrzovací e-mail. Ale to už znáte...

 

 

Přeji mnoho inspirace a veselé nákupy

Renata