Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


14.3.2018 - Nové výrobky

Dnes, 14.3.2018 - jsem doplnila termíny trhů!!!!!!

 

Dnes, 22.1.2018 - jsem přidala dva druhy poštovného. Při výběru dopravce - Česká pošta - si můžete vybrat , kdy chcete, aby Vám byl balík doručen. Jestli dopoledne nebo odpoledne.

 

Dnes, 19.12.2017 jsem upravila prodejní dobu pro rok 2018!!!!

 

 

 

Přeji Vám spokojené nákupy !!!!!!!

Renata

 

 

 

 

 

Nové způsoby platby a dopravy

 


Dnes 23.5.2012 bylo přidáno nové poštovné - Balík do ruky a Balík na poštu. Objednávání je stejné jako doposud. U služby Balík na poštu si sami určíte poštu, na kterou Vám bude balík zaslán. Při zatrhnutí výběru dopravného a poštovného - balík na poštu - Vám bude nabídnuta tabulka, do které zapíšete PSČ nebo název obce, na kterou chcete poslat balík. Po potvrzení vybrané pošty vyplníte pár potřebných údajů do tabulky. Zde si ještě můžete rozmyslet jestli jste zvolili správnou poštu. V případě, že chcete zvolit jinou poštu, stačí se podívat pod Vaše objednané produkty, kde je vypsán druh dopravy a poštovného a svítí tam červeně nápis Změnit.... Zde kliknete a můžete změnit vybranou poštu. Pokud chcete úplně změnit druh dopravného a poštovného, stačí kliknout na křížek v tabulce, kam jste zadávali PSČ obce a to Vás vrátí zpět na výběr dopravy a poštovného. Pokud máte vybráno, odešlete objednávku. Po odeslání objednávky Vám přijde na Vámi zadanou e-mailovou adresu potvrzovací e-mail. Ale to už znáte...

 

 

Přeji mnoho inspirace a veselé nákupy

Renata