Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Kurzy

Na kurzy se můžete přihlásit telefonicky na č. 723276865 nebo mailem na adrese: branar@seznam.cz. Kapacita je omezená, kurz můžu udělat maximálně pro 4 - 6 osob. Proto doporučuji včasné přihlášení. Při písemné formě přihlášení na kurz, prosím, uvádějte své telefonní číslo, abych Vás mohla informovat o případných změnách ( z důvodu nemoci atd... ).

Kurzy se platí hotově na místě.

 

Návrhy na témata kurzů a tvořivých víkendů mi můžete posílat na uvedenou emailovou adresu. Klidně si můžeme nějaký zajímavý kurzík udělat!

 

Říjen 2018

Sobota 20.10.2018 - 14.00 - 17.00 hod. - Výroba věnečků na dušičky

Přijďte si vyrobit nebo pouze dozdobit věnečky na dušičky. Budu mít připravené základní korpusy s mnoha dekoracemi a Vy si je pouze dodekorujete. Kdo bude chtít, může si věneček vyrobit úplně celý sám. Také máte možnost zakoupit si hotové věnečky.

Cena: různá, dle velikosti věnečků ( 60,- až 260,- )

 

Listopad

sobota – 24.11.2018 - 16.00 – 18.00 hod – Quilling – výroba přáníček a visaček na dárky

V tomto kuru si vyrobíme netradiční přáníčka a visačky na dárky z papíru. Krásné barevné kombinace a Vaše fantazie Vám vykouzlí nádherné výtvory!!! Domů si odnesete takový počet přáníček a visaček, jaký budete potřebovat a kolik jich stihnete vyrobit.

Cena kurzu: 150Kč


Prosinec - v 50. týdnu výroba dárků na poslední chvíli

Úterý 11.12. - 17.00 - 19.00 Výroba šperků z korálků - vhodné i pro děti, které už nevěří na ,,Ježíška“

Dnes si vyrobíme dárečky pro maminku, babičku, sestřičku nebo kamarádku. Vyrobíme si náramky, náhrdelníky nebo naušnice. Mám spoustu korálků, budete mít z čeho vybírat.

Cena kurzu: 150,- Kč


Čtvrtek 13.12. - 17.00 - 19.00 - Razítkování na textil  - vhodné i pro děti, které už nevěří na

,, Ježíška“

Vyrobíme si nějaké dárečky pro rodinu a kamarády. Kdo bude chtít, může si přinést své textilní věci z domova, jako např.: tričko, tašku, povlak na polštářek apod. Kdo si nic nepřinese, tak s ním si orazítkujeme bavlněnou tašku. Razítka mají různé tvary – srdíčka, kytičky, motýli, berušky, žabičky, slon, netopýr, želvička, traktor a bagr, lodičky a pirátské lebky a další a další. Bude z čeho vybírat!

Cena kurzu: 100,-Kč

Cena kurzu: 50,-Kč - pro ty děti, které si přinesou svůj textil.


Sobota 15.12. – 16.00 – 18.00 - Ubrousková technika – obrázky, krabičky, prostírání, stojánky.

V tomto kurzu si vyrobíme krásné dekorace technikou zvanou dekupáž ( decoupage ). Mám opravdu velký výběr různých ubrousků, takže bude z čeho vybírat!

Cena kurzu: 200Kč


Těším se na shledání.

Vaše Renata